Herbas 

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTAS

 

DEKRETAS

Dėl PRETENDENTŲ Į TEISĖJUS ATRANKOS KOMISIJOS DARBO TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO

 

2020 m. balandžio 2 d. Nr. 1K-243

Vilnius

 

1 straipsnis.

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 77 straipsniu ir Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 551 straipsnio 1 dalimi, 57 straipsnio 2 dalimi bei atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos 2020 m. kovo 27 d. nutarimą Nr. 13P-26-(7.1.2) „Dėl Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašo projekto suderinimo“,

t v i r t i n u Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašą (pridedama).

 

2 straipsnis.

P r i p a ž į s t u netekusiu galios Respublikos Prezidento 2008 m. rugpjūčio 29 d. dekretą Nr. 1K-1494 „Dėl Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašo tvirtinimo“ su visais pakeitimais.

 

3 straipsnis.

Šiuo dekretu patvirtintas Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašas netaikomas teisėjų, teismų pirmininkų, pirmininkų pavaduotojų ir skyrių pirmininkų atrankoms, kurios buvo paskelbtos iki šio dekreto įsigaliojimo.

 

Respublikos Prezidentas                                                                           Gitanas Nausėda

 

 


 

PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos Prezidento

2020 m. balandžio 2 d. dekretu

Nr. 1K-243

 

PRETENDENTŲ Į TEISĖJUS ATRANKOS KOMISIJOS

DARBO TVARKOS APRAŠAS

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.   Pagal Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 551 straipsnį sudarytos Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos (toliau – Atrankos komisija) tikslas – padėti Respublikos Prezidentui atrinkti tinkamiausius pretendentus į Lietuvos Respublikos bendrosios kompetencijos ir administracinių teismų teisėjus, pirmininkus, pirmininkų pavaduotojus, skyrių pirmininkus.

2.    Atrankos komisija savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos teismų įstatymu, šiuo Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašu (toliau – Aprašas) ir kitais Lietuvos Respublikos įstatymais bei teisės aktais.

3.   Atrankos komisijos veikla grindžiama kolegialumo, nešališkumo, nepriklausomumo, objektyvumo ir teisėtumo principais.

4.   Atrankos komisija vykdo šias atrankas:

4.1. pretendentų į dvejiems metams skiriamo apylinkės teismo arba to teismo rūmų teisėjo

pareigas, kai nėra galimybės jo paskirti be atrankos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 57 straipsnio 2 dalimi;

4.2. pretendentų į apylinkės teismo teisėjų vietas;

4.3teisėjų, pageidaujančių būti perkeltais į kitą tos pačios pakopos teismą arba į kitus to paties teismo, kurio teisėjais jie paskirti, rūmus, arba į kitos jurisdikcijos tos pačios pakopos teismą;

4.4teisėjų karjeros siekiančių asmenų, t. y. pretendentų į apygardos teismo, apygardos administracinio teismo, Lietuvos apeliacinio teismo, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų vietas;

4.5teisėjų, siekiančių karjeros tos pačios pakopos teismuose, t. y. pretendentų į apylinkės teismo, apygardos teismo, apygardos administracinio teismo, Lietuvos apeliacinio teismo, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko, pirmininko pavaduotojo, skyriaus pirmininko pareigas;

4.6teisėjų, pageidaujančių būti paskirtais į žemesnės pakopos teismą arba į kitos jurisdikcijos žemesnės pakopos teismą;

4.7buvusių teisėjų, kurie atitinka Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 61 straipsnyje numatytas sąlygas, pageidaujančių būti paskirtais į tos pačios ar bet kurį žemesnės pakopos teismą.

 

II SKYRIUS

ATRANKOS KOMISIJOS SUDARYMAS, JOS TEISĖS IR PAREIGOS

 

5.   Atrankos komisija trejiems metams iš septynių narių sudaroma Lietuvos Respublikos teismų įstatyme nustatyta tvarka.

6.    Respublikos Prezidentas iš Atrankos komisijos narių skiria šios komisijos pirmininką. Kai Atrankos komisijos pirmininko nėra, jo funkcijas vykdo vyriausias pagal amžių komisijos narys.

7.   Atrankos komisijos pirmininkas:

7.1atlieka Atrankos komisijos posėdžio pirmininko funkcijas, organizuoja Atrankos komisijos darbą;

7.2. paskiria Atrankos komisijos posėdžio datą ir laiką, kviečia į Atrankos komisijos posėdžius;

7.3pasirašo Atrankos komisijos išvadas, Atrankos komisijos sudarytus pretendentų eiliškumo sąrašus;

7.4veikia Atrankos komisijos vardu, atstovauja jai valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose ar organizacijose arba įgalioja jai atstovauti kitą Atrankos komisijos narį;

7.5įgyvendina kitus šiame Apraše ir kituose teisės aktuose jam suteiktus įgaliojimus.

8.   Atrankos komisijos narys:

8.1dalyvauja Atrankos komisijos posėdžiuose, o tuo atveju, kai negali dalyvauti, informuoja apie tai Atrankos komisijos pirmininką arba jos sekretorių;

8.2išanalizuoja ir įvertina posėdžio medžiagą apie posėdyje svarstomus klausimus, Atrankos komisijos posėdyje pristato jam priskirtą posėdžio darbotvarkės klausimą;

8.3užpildo ir pasirašo pretendentų individualaus vertinimo lentelę, kurioje fiksuojami jo skiriami balai atrankoje dalyvaujantiems pretendentams;

8.4pasirašo Atrankos komisijos išvadas, jei dalyvavo Atrankos komisijos posėdyje, kuriame priimtas sprendimas pagal šio Aprašo 24 punktą;

8.5vykdo kitus Atrankos komisijos pirmininko pavedimus, susijusius su šios komisijos veikla.

9.    Atrankos komisijos nario įgaliojimai baigiasi, suėjus terminui, kuriam jis buvo paskirtas.

10Atrankos komisijos narys jį paskyrusio subjekto atleidžiamas iš pareigų, kai:

10.1savo noru atsistatydina iš šių pareigų;

10.2atšaukiamas iš Atrankos komisijos nario pareigų, jeigu netinkamai atlieka jam priskirtas funkcijas;

10.3įsiteisėja teismo nuosprendis, kuriuo jis pripažintas padaręs nusikalstamą veiką.

11.     Atrankos komisijos pirmininkas ir kiti šios komisijos nariai gali nedalyvauti Atrankos komisijos posėdyje, kai jie savo funkcijų negali atlikti dėl ligos arba dėl kitų svarbių priežasčių.

12.     Atrankos komisijos pirmininkas ar jos nariai privalo nusišalinti tais atvejais, kai jų dalyvavimas Atrankos komisijos veikloje galėtų sukelti abejonių dėl jų nešališkumo ir objektyvumo priimant Atrankos komisijos išvadą. Atrankos komisijos nario nusišalinimą turi patvirtinti Atrankos komisijos nariai, kurie nėra pareiškę apie nusišalinimą, šiuo atveju Atrankos komisijos narių balsams pasiskirsčius po lygiai, sprendimą lemia vyriausio pagal amžių Atrankos komisijos nario balsas.

Atrankos komisijos posėdyje vertinami pretendentai turi teisę Atrankos komisijos nariams pareikšti motyvuotą nušalinimą. Atrankos komisijos nario nušalinimo klausimą sprendžia Atrankos komisijos nariai, kuriems nušalinimas nebuvo pareikštas.

Nušalintas ar nusišalinęs Atrankos komisijos narys nedalyvauja vertinant pretendentą, dėl kurio vertinimo jis nusišalino ar buvo nušalintas, ir priimant dėl jo sprendimą.

 

III SKYRIUS

ATRANKOS KOMISIJOS POSĖDŽIAI IR SPRENDIMAI

 

13.     Atrankos komisijos posėdžiai skelbiami Respublikos Prezidento patvirtinto Teisėjų atrankos skelbimo ir organizavimo tvarkos aprašo nustatyta tvarka. Atrankos komisijos posėdžiai paprastai vyksta Nacionalinės teismų administracijos patalpose. Atrankos komisijai nusprendus, Atrankos komisijos posėdžiuose į juos kviestiems asmenims išklausyti gali būti naudojamos elektroninių ryšių technologijos.

14.     Apie Atrankos komisijos posėdį atrankoje dalyvaujantys pretendentai informuojami jų nurodytu elektroninio pašto adresu iki Atrankos komisijos posėdžio likus ne mažiau kaip 5 dienoms.

15.     Paskyrus Atrankos komisijos posėdžio datą ir laiką, Atrankos komisijos pirmininkas paskiria vieną ar kelis šios komisijos narius posėdyje svarstomų klausimų pranešėjais. Atrankos komisijos nariai iki Atrankos komisijos posėdžio įvertina surinktus dokumentus, paveda, jeigu reikia, Atrankos komisijos sekretoriui surinkti papildomus dokumentus.

16.     Atrankos komisijos posėdis laikomas teisėtu, jeigu jame dalyvauja ne mažiau kaip penki Atrankos komisijos nariai.

17.     Sprendimai priimami visų Atrankos komisijos narių balsų dauguma.

18.     Atrankos komisijos posėdyje dalyvauja pretendentai į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas, išskyrus šiame Apraše nustatytas išimtis, taip pat kiti į posėdį pakviesti asmenys. Atrankos komisijos posėdžiuose gali dalyvauti Respublikos Prezidento įgaliotas (-i) asmuo (-enys).

19.     Pretendentą į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas Atrankos komisija turi teisę vertinti ir jo atrankos klausimą spręsti Atrankos komisijos posėdyje jam nedalyvaujant, jeigu pretendentas ne daugiau kaip prieš 6 mėnesius Atrankos komisijos posėdyje yra dalyvavęs ir įvertintas. Pretendentas, kuris ne daugiau kaip prieš 6 mėnesius Atrankos komisijos posėdyje yra dalyvavęs ir įvertintas, apie pageidavimą dalyvauti posėdyje informuoja Atrankos komisiją raštu ne vėliau kaip likus 1 darbo dienai iki jos posėdžio, kuriame numatyta vertinti pretendentą.

20.     Atrankos komisijos posėdžio metu išnagrinėjami dokumentai apie pretendentus, apie pretendentą pristatoma informacija šio Aprašo 8.2 papunktyje nustatyta tvarka, o vėliau atranka vyksta žodžiu (pokalbis), išskyrus šiame Apraše nustatytas išimtis, kai pretendentas Atrankos komisijos posėdyje nedalyvauja. Pokalbio metu pretendentai prisistato ir atsako į jiems pateiktus klausimus. Klausimai pretendentams gali būti pateikti ir raštu prieš Atrankos komisijos posėdį ar jo metu. Tokiu atveju pretendentams suteikiama pakankamai laiko parengti atsakymams į raštu pateiktus klausimus. Atrankos komisijos posėdyje, Atrankos komisijos nustatytu metu, gali būti išklausomas teismo, į kurį pretenduojama, pirmininkas ar jo įgaliotas asmuo, aukštesniojo teismo pirmininkas ar jo įgaliotas asmuo (toliau – teismo pirmininkas ar jo įgaliotas asmuo), taip pat kiti į posėdį pakviesti asmenys.

21.     Pasibaigus pokalbiui su kiekvienu pretendentu, išskyrus šiame Apraše nustatytas išimtis, kai pretendentas Atrankos komisijos posėdyje nedalyvauja, Atrankos komisijos pirmininkas, išklausęs Atrankos komisijos narių nuomones, pasiūlo Atrankos komisijos nariams:

21.1.   pradėti posėdyje svarstomo asmens vertinimo procedūrą pagal šio Aprašo 22 punktą;

21.2.   atsižvelgiant į Atrankos komisijos narių išdėstytus argumentus, pripažinti, kad asmuo negali būti pripažintas tinkamu eiti pareigas, į kurias pretenduoja, ir jo nevertinti;

21.3.   atnaujinti pokalbį su pretendentu arba skelbti posėdžio pertrauką, reikalingą papildomiems dokumentams gauti ir pan.

22.     Atrankos komisijai priėmus šio aprašo 21.1 papunktyje numatytą sprendimą, kiekvienas Atrankos komisijos narys įvertina kiekvieną pretendentą pagal atitinkamus kriterijus (vertinimai, įforminti pagal šio Aprašo 8.3 papunktį, pridedami prie posėdžio protokolo). Po to apskaičiuojami (išvedant vidurkį) pretendento už kiekvieną kriterijų gauti Atrankos komisijos narių įvertinimai (išvedant vidurkį apskaičiuoti įvertinimai pridedami prie posėdžio protokolo), kuriuos sudėjus gaunamas galutinis pretendento surinktų balų skaičius.

23.     Gautas balų skaičius lemia pretendento vietą Atrankos komisijos sudaromame pretendentų eiliškumo sąraše (toliau – Sąrašas), kuris yra Atrankos komisijos posėdžio protokolo priedas. Vertinant pretendentus pagal atskiruose skyriuose nurodytus kriterijus, sudaromi atskiri Sąrašai. Į Sąrašą privalo būti įtraukti visi Atrankos komisijos posėdyje svarstyti pretendentai. Sąrašo pabaigoje nurodomi tie pretendentai, kurie šio Aprašo 21.2 papunktyje nustatyta tvarka nebuvo vertinti. Taip pat yra sudaromas ir kaip Atrankos komisijos išvados priedas pateikiamas Bendrasis pretendentų eiliškumo sąrašas (Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos darbo tvarkos aprašo priedas), kuriame nurodoma šio Aprašo 27 punkte nustatyta informacija.

24.     Sudarius Sąrašą, Atrankos komisijos nariai aptaria pretendentų vertinimus pagal atskirus kriterijus, įvertina kiekvieno jų svarbą konkrečiu atveju, aptaria skirtinguose Sąrašuose, jei tokie sudaromi, esančių pretendentų privalumus ir trūkumus bei kitas svarbias aplinkybes ir, Atrankos komisijos pirmininkui pasiūlius, sprendžia klausimą dėl Atrankos komisijos išvados ir tinkamiausių pretendentų į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas. Šiuo atveju Atrankos komisijos pirmininkas pasiūlo kiekvienam Atrankos komisijos nariui pateikti jų vertinimu tinkamiausius pretendentus, kurių skaičius nėra ribojamas. Dėl kiekvieno pasiūlyto pretendento pripažinimo tinkamiausiu Atrankos komisija balsuoja šio Aprašo 17 punkte nustatyta tvarka. Prieš priimdama sprendimą dėl tinkamiausių pretendentų, Atrankos komisija gali atnaujinti Atrankos komisijos posėdį, surinkti papildomus dokumentus ar pakviesti atskirus pretendentus į papildomą pokalbį ir atlikti jų vertinimą iš naujo.

25.     Atrankos komisijos posėdis protokoluojamas ir daromas jo garso įrašas, kuris yra sudedamoji protokolo dalis. Atrankos komisijos posėdžio protokole nurodoma posėdžio data, posėdžio pradžios ir pabaigos laikas, posėdžio pirmininkas ir sekretorius, dalyvaujantys ir nedalyvaujantys posėdyje Atrankos komisijos nariai, pretendentai, į posėdį pakviesti asmenys, svarstomi klausimai, posėdžio metu priimti sprendimai ir balsavimo rezultatai, atskiru Atrankos komisijos pavedimu – kita informacija apie posėdį ir jame svarstytus klausimus. Protokolą pasirašo posėdžio pirmininkas ir posėdžio sekretorius.

26.     Atrankos komisijos išvadą sudaro įžanginė, aprašomoji ir baigiamoji dalys:

26.1įžanginėje dalyje nurodoma: Atrankos komisijos posėdžio data ir vieta, posėdžio pirmininkas ir sekretorius, Atrankos komisijos posėdyje dalyvavę jos nariai, kiti Atrankos komisijos posėdyje dalyvavę kviesti asmenys ir teisėjo, teismo pirmininko, jo pavaduotojo ar teismo skyriaus pirmininko vieta, į kurią vyko atranka;

26.2aprašomojoje dalyje nurodoma: asmenys, kurie pretendavo į teisėjo, teismo pirmininko, jo pavaduotojo ar teismo skyriaus pirmininko vietą, visi pretendentai, kuriuos Atrankos komisija pripažino tinkamiausiais į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas, ir motyvai, į kuriuos buvo atsižvelgta Atrankos komisijos sprendimu šiuos pretendentus pripažįstant tinkamiausiais į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas;

26.3baigiamojoje dalyje pateikiama: Atrankos komisijos išvada dėl tinkamiausių pretendentų į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas, kai Atrankos komisija šio Aprašo 24 punkte nustatyta tvarka nutarė dėl tokių pretendentų, arba atitinkamas kitas Atrankos komisijos pasiūlymas Respublikos Prezidentui.

27.     Atrankos komisijos išvados priedu esančiame Bendrajame pretendentų eiliškumo sąraše nurodomi visi atrankoje dalyvavę pretendentai ir jų gautas surinktas galutinis balų skaičius bei informacija apie Atrankos komisijos narių pasiūlytus pripažinti tinkamiausiais, taip pat pripažintus tinkamiausiais pretendentus (specialiame langelyje prie konkretaus tinkamiausiu pripažinti pasiūlyto pretendento nurodomi Atrankos komisijos balsavimo dėl jo tinkamumo rezultatai). Bendrajame pretendentų eiliškumo sąraše pretendento vietą lemia jo surinktas galutinis balų skaičius (balsavimo dėl pretendento tinkamumo rezultatai nekeičia pretendento vietos Bendrajame pretendentų eiliškumo sąraše). Į Bendrąjį pretendentų eiliškumo sąrašą privalo būti įtraukti visi Atrankos komisijos posėdyje svarstyti pretendentai. Bendrojo pretendentų eiliškumo sąrašo pabaigoje nurodomi tie pretendentai, kurie šio Aprašo 21.2 papunktyje nustatyta tvarka nebuvo vertinti. Bendrasis pretendentų eiliškumo sąrašas parengiamas pagal pavyzdinę Bendrojo pretendentų eiliškumo sąrašo formą, patvirtintą kartu su šiuo Aprašu.

28.     Atrankos komisija gali nuspręsti pateikti Respublikos Prezidentui kitą siūlymą (skelbti naują atranką, stabdyti pradėtą atranką ir pan.), jei Atrankos komisijos išvados pateikimas prieštarautų šio Aprašo 1 punkte nustatytiems tikslams.

29.     Atrankos komisijos išvados, išskyrus jų priedus, yra viešos ir skelbiamos Nacionalinės teismų administracijos interneto tinklalapyje nedelsiant po to, kai yra pasirašytos, tačiau ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Atrankos komisijos posėdžio dienos.

30.     Atrankos komisijos išvados kartu su jų priedais ir kita su šiomis išvadomis susijusi medžiaga Respublikos Prezidentui pateikiama ne vėliau kaip kitą dieną po Atrankos komisijos išvados paskelbimo.

31.     Atrankos komisijos išvados Respublikos Prezidento nesaisto.

32.     Atrankoje dalyvavęs pretendentas turi teisę per 7 dienas po Atrankos komisijos išvadų paskelbimo pateikti Lietuvos Aukščiausiajam Teismui skundą dėl esminių procedūrinių pažeidimų, galėjusių turėti įtakos objektyviam atrankoje dalyvavusių pretendentų įvertinimui. 

33.     Su Atrankos komisijos posėdžių medžiaga, po Atrankos komisijos išvadų paskelbimo – ir su Atrankos komisijos posėdžių protokolais bei jų priedais, Atrankos komisijos išvadų priedais, posėdžių garso įrašais turi teisę susipažinti Respublikos Prezidentas ar jo įgaliotas asmuo, Teisėjų taryba, kitos valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, kurioms įgyvendinant oficialius teisės aktais suteiktus įgaliojimus tokią teisę nustato teisės aktai.

34.     Atrankoje dalyvavę pretendentai turi teisę susipažinti su Atrankos komisijos posėdžio medžiaga apie juos, o, paskelbus Atrankos komisijos išvadą, ir su Atrankos komisijos posėdžių protokolais (su šiame Aprašo punkte numatytomis išlygomis), taip pat kitais dokumentais tiek, kiek tai su jais susiję, t. y. su Atrankos komisijos posėdžio metu pristatyta medžiaga apie pretendentą, su šio Aprašo 22 punkte numatytais išvedant vidurkį apskaičiuotais Atrankos komisijos narių įvertinimais jų atžvilgiu bei atitinkama nuasmeninta Atrankos komisijos nario pretendentų individualaus vertinimo lentelės dalimi, su atitinkama Atrankos komisijos sudaryto Sąrašo bei Bendrojo pretendentų eiliškumo sąrašo dalimi. Atrankoje dalyvavę pretendentai taip pat turi teisę susipažinti su atitinkamu Atrankos komisijos posėdžio dalies, kurioje jie dalyvavo, garso įrašu.

 

IV SKYRIUS

ATRANKOS KOMISIJOS APTARNAVIMAS, DOKUMENTŲ RENGIMAS, TVARKYMAS IR APSKAITA

 

35.     Atrankos komisiją aptarnauja Nacionalinė teismų administracija. Nacionalinės teismų administracijos darbuotojui pavedama atlikti Atrankos komisijos sekretoriaus, kuris nėra šios komisijos narys, funkcijas.

36.     Atrankos komisijos sekretorius:

36.1užtikrina Atrankos komisijos posėdžių garso įrašų pagal šį Aprašą darymą, protokoluoja Atrankos komisijos posėdžius;

36.2Atrankos komisijos pirmininko pavedimu informuoja Atrankos komisijos narius apie posėdžius;

36.3informuoja apie Atrankos komisijos posėdžius atrankoje dalyvaujančius pretendentus ir kitus kviečiamus asmenis;

36.4rengia medžiagą Atrankos komisijos posėdžiui ir paprastai likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms ją pateikia komisijos nariams;

36.5vykdo kitus Atrankos komisijos pirmininko ir jos narių pavedimus, susijusius su Atrankos komisijos aptarnavimu.

37.     Nacionalinė teismų administracija yra atsakinga už Atrankos komisijos dokumentų rengimą, posėdžių medžiagos rinkimą, tvarkymą ir apskaitą teisės aktų nustatyta tvarka.

 

V SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

38.     Pretendento į šio Aprašo 4 punkte nustatytas pareigas darboviečių, jo darbo kontrolę ar priežiūrą vykdančių subjektų Atrankos komisijos posėdžiams pateikta informacija apie pretendentą, teismo, į kurį pretenduojama, nuomonė apie pretendentą galioja 1 metus, išskyrus atvejus, kai tokią informaciją teikiantis subjektas pateikia pasikeitusius duomenis.

 

 

_____________

 

 

 

 

 

SUDERINTA

Teisėjų tarybos

2020 m. kovo 27 d. nutarimu Nr.13P-26-(7.1.2)

 

part_9a6495eb633147778357870d4ed41272_end


 

Pretendentų į teisėjus atrankos

komisijos darbo tvarkos aprašo

priedas

 

 

 

BENDRASIS PRETENDENTŲ EILIŠKUMO SĄRAŠAS

 

 

 

Eilės Nr.

Pretendentas

Galutinis balas

Informacija apie Atrankos komisijos narių pasiūlytus pripažinti tinkamiausiais, taip pat pripažintus tinkamiausiais pretendentus (nurodomi ir Atrankos komisijos balsavimo rezultatai)

Apylinkės teismo rūmai, į kuriuos pretendentas pageidauja būti paskirtas[1]

 

 

 

 

 

 

_____________

 

 

part_b2a521effeb240248c9e79a0365dbdf4_end



[1] Pildoma tik tais atvejais, kai vykdoma pretendentų į apylinkės teismą, kuris sudarytas iš rūmų, atranka.