Herbas1

 

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINĖSE IR VIEŠOSIOSE ĮSTAIGOSE TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

 

2024 m. gruodžio 19 d. Nr. TS-398

Utena

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 15 straipsnio 2 dalies 28 punktu, 4 dalimi, Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 8 straipsnio 2 dalimi, 12 straipsnio 2 dalimi, Lietuvos Respublikos biudžeto sandaros įstatymo 17 straipsnio 1 dalies 3 ir 4 punktais ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. rugsėjo 13 d. nutarimo Nr. 993 „Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo valstybės įmonėse ir viešosiose įstaigose“ 3 punktą, Pavyzdines tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimu Nr. 543 „Dėl Pavyzdinių tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisyklių patvirtinimo“, Utenos rajono savivaldybės taryba nusprendžia:

1.  Patvirtinti Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo ir naudojimo Utenos rajono savivaldybės biudžetinėse ir viešosiose įstaigose taisykles (pridedama).

2Pripažinti netekusiu galios Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 28 d. sprendimą Nr. TS-80 „Dėl Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo Utenos rajono savivaldybės biudžetinėse ir viešosiose įstaigose“ su visais pakeitimais ir papildymais.

3Nurodyti, kad šis sprendimas turi būti paskelbtas Teisės aktų registre ir savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt.

 

 

 

Savivaldybės meras                                                                                         Marijus Kaukėnas

 

 

PATVRTINTA

Utenos rajono savivaldybės tarybos

2024 m. gruodžio 19 d. sprendimu Nr. TS-398

 

 

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINĖSE IR VIEŠOSIOSE ĮSTAIGOSE TAISYKLĖS

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.  Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo ir naudojimo Utenos rajono savivaldybės biudžetinėse ir viešosiose įstaigose taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Utenos rajono savivaldybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos, naudojimo, saugojimo, žymėjimo, techninės priežiūros, remonto, naudojimo kontrolės, ridos, degalų ir (ar) elektros ar kitos energijos (toliau – energija) apskaitos, netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo tarnybos reikmėms bei darbo pareigoms (toliau – tarnybos reikmėms) tvarką ir valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, (toliau kartu – darbuotojai) atsakomybę už Taisyklių pažeidimą.

2.  Taisyklės privalomos Utenos rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžetinių įstaigų ir Savivaldybės viešųjų įstaigų, kurių savininkė yra Savivaldybė (toliau kartu – įstaigos), darbuotojams.

3.  Taisyklės taikomos M1 klasės automobiliams, kaip jie apibrėžti Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų kategorijų ir klasių pagal konstrukciją reikalavimuose, patvirtintuose Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus 2008 m. gruodžio 2 d. įsakymu Nr. 2B-479 „Dėl motorinių transporto priemonių ir jų priekabų kategorijų ir klasių pagal konstrukciją reikalavimų patvirtinimo“.

4.  Įstaigos, atsižvelgdamos į šių Taisyklių nuostatas, turi nustatyti savo įstaigų tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo tvarką.

5.  Taisyklėse vartojamos sąvokos:

5.1.      Netarnybinis lengvasis automobilis – įstaigos darbuotojo tarnybos reikmėms naudojamas teisėtu pagrindu jo valdomas lengvasis automobilis, už kurio naudojimą darbuotojui mokama kompensacija degalų ar energijos įsigijimo išlaidoms ir automobilio amortizacijai padengti įstaigos vadovo nustatyta tvarka.

5.2.      Tarnybinis lengvasis automobilis – įstaigai teisėtu pagrindu priklausantis lengvasis automobilis, kurį įstaigos darbuotojas naudoja tarnybos reikmėms.

5.3.      Savivaldybės viešoji įstaiga – viešasis juridinis asmuo, kurio savininkė yra Savivaldybė.

5.4.      Savivaldybės biudžetinė įstaiga – viešasis juridinis asmuo, išlaikomas iš Savivaldybės biudžeto asignavimų..

6Kitos Taisyklėse vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarime Nr. 543 „Dėl Pavyzdinių tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisyklių patvirtinimo“ vartojamas sąvokas.

 

II SKYRIUS

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ĮSIGIJIMO TARNYBOS REIKMĖMS SĄLYGOS IR TVARKA

 

7.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai įstaigose įsigyjami (perkami, nuomojami pagal finansinės nuomos (lizingo) arba veiklos nuomos sutartis), vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu.  

8.  Įstaigos tarnybinius lengvuosius automobilius gali įsigyti tik leidus Utenos rajono savivaldybės tarybai.

9.  Biudžetinės įstaigos dėl tarnybinių lengvųjų automobilių nuomos pagal finansinės nuomos (lizingo), veiklos nuomos sutartis teikia Savivaldybės tarybai motyvuotą prašymą dėl savivaldybės prisiimamų įsipareigojimų pagal finansinės nuomos (lizingo), kitų įsipareigojamųjų skolos dokumentų sutartis.

10.  Viešosios įstaigos tarnybinius lengvuosius automobilius gali nuomotis pagal finansinės nuomos (lizingo), veiklos nuomos sutartis tik leidus Utenos rajono savivaldybės tarybai.

 

III SKYRIUS

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NAUDOJIMAS IR NAUDOJIMO KONTROLĖ

 

11.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai bet kuriuo paros metu, taip pat poilsio ir švenčių dienomis gali būti naudojami tik tarnybinėms užduotims ir funkcijoms vykdyti. Tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimas tarnybos reikmėms – tai jų naudojimas teisės aktuose ir (ar) įstatuose (nuostatuose) numatytai įstaigos veiklai užtikrinti ir funkcijoms vykdyti.

12.  Įstaigų vadovai turi paskirti atsakingus darbuotojus, kurie kontroliuotų, kaip naudojami tarnybiniai lengvieji automobiliai, ar jie tinkamai laikomi, saugomi, ar naudojami tik tarnybos reikmėms (toliau – įstaigos vadovo paskirtas asmuo).

13.  Tarnybiniais lengvaisiais automobiliais su vairuotoju tarnybos reikmėms gali naudotis kiekvienas įstaigos darbuotojas.

14.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai vairuotojams ir darbuotojams, kurie gali naudotis tarnybiniu lengvuoju automobiliu ir be vairuotojo, skiriami įstaigos vadovo sprendimu, su kuriuo darbuotojai supažindinami. Automobilio perdavimas įforminamas perdavimo – priėmimo aktu (1 priedas), kurį pasirašo darbuotojas, atsakingas už automobilio priežiūrą ir kontrolę bei automobilį priėmęs darbuotojas.

15.  Tarnybiniais lengvaisiais automobiliais, kurie įstaigos vadovo sprendimu priskirti darbuotojams, įstaigos vadovas prireikus gali leisti pasinaudoti tarnybos reikmėms ir kitiems darbuotojams. Šiuo atveju automobilis perduodamas įstaigos vadovo nustatyta tvarka.

16.  Tarnybinių lengvųjų automobilių ridos, degalų ir (ar) energijos sunaudojimo normų limitus savo sprendimu nustato įstaigos vadovas.

17.  Lėšų poreikis tarnybinių lengvųjų automobilių degalams ir (ar) energijai apskaičiuojamas pagal nustatytus ridos limitus, tarnybinių lengvųjų automobilių degalų ir (ar) energijos sunaudojimo normų limitus.

18.  Dėl telemetrinių įrenginių įdiegimo poreikio sprendžia įstaigos vadovas. Jeigu į tarnybinius lengvuosius automobilius yra įdiegti telemetriniai įrenginiai, kurių renkami tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo ir jų judėjimo duomenys tvarkomi įstaigos vadovo nustatyta tvarka.

19.  Apie eismo įvykius, kuriuose dalyvavo tarnybiniai lengvieji automobiliai, nedelsiant, ne vėliau kaip per 24 val. pranešama įstaigos vadovo paskirtam asmeniui, o šis informuoja įstaigos vadovą.

20.  Įstaigos vadovo paskirtas asmuo nuolat, ne rečiau kaip kartą per mėnesį, kontroliuoja, kaip naudojami tarnybiniai lengvieji automobiliai, ar įrengta telemetrinė automobilio kontrolės įranga (jeigu tokia įranga privalo būti įdiegta), ar degalų ir (ar) energijos sunaudojimas atitinka nustatytas normas, o automobilių rida – nustatytą limitą, ir pan..Apie nustatytus pažeidimus nedelsdamas, ne vėliau kaip per 24 valandas, praneša įstaigos vadovui.

21.  Savivaldybės biudžetinė įstaiga, pateikusi motyvuotą prašymą kitos Savivaldybės biudžetinės įstaigos vadovui, esant galimybei, tos įstaigos vadovo sprendimu, gali naudotis jos tarnybiniu transportu, apmokėdama degalų ir (ar) energijos įsigijimo išlaidas, jeigu to nedraudžia automobilio nuomos sutartis ar kiti sutartiniai įsipareigojimai.

22.  Įstaiga prireikus (vykstantiems į komandiruotes darbuotojams aptarnauti ir panašiai) gali naudotis lengvaisiais automobiliais pagal nuomos sutartis su juridiniais ar fiziniais asmenimis.

 

IV SKYRIUS

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ SAUGOJIMAS

 

23.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai turi būti laikomi saugomoje aikštelėje arba kitoje saugioje vietoje (saugomoje teritorijoje, garaže ir pan.) (toliau – laikymo vieta).

24.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai po darbo valandų, poilsio, švenčių dienomis, darbuotojų ligos laikotarpiu laikomi įstaigos vadovo nustatytoje laikymo vietoje.

25.  Tarnybiniai lengvieji automobiliai gali būti laikomi ne nustatytoje laikymo vietoje šiais atvejais:

25.1.  kai automobilis naudojamas dalyvaujant nenumatytų, avarinių ar ekstremalių situacijų likvidavime;

25.2.  kai automobiliu po darbo valandų, poilsio, švenčių dienomis vykstama į renginius, kuriuose atstovaujama įstaigai;

25.3.  kai į komandiruotę vykstama tarnybiniu lengvuoju automobiliu.

26.  Tarnybinį lengvąjį automobilį laikyti darbuotojo privačioje valdoje draudžiama, išskyrus Taisyklių 25 punkte nurodytus atvejus.

27.  Komandiruočių metu tarnybiniai lengvieji automobiliai turi būti saugomi automobilių saugojimo aikštelėse arba specialiuose garažuose (viešbučių ar pan.), o kai jų nėra – kitose saugiose vietose.

28.  Tinkamą tarnybinių lengvųjų automobilių saugojimą privalo užtikrinti tuo metu juos naudojantys darbuotojai.

29.  Tarnybiniame lengvajame automobilyje draudžiamų palikti daiktų ir dokumentų sąrašą nustato įstaigų vadovai. Paliekant automobilį, privaloma įjungti apsaugos sistemą ir užrakinti automobilį.

30.  Tarnybinių lengvųjų automobilių saugojimą po darbo valandų, švenčių ir poilsio dienomis kontroliuoja darbuotojai, atsakingi už tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo kontrolę.

 

V SKYRIUS

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ RIDOS, DEGALŲ IR (AR) ENERGIJOS SUNAUDOJIMO APSKAITA

 

31.  Tarnybinių lengvųjų automobilių ridos, degalų ir (ar) energijos sunaudojimo apskaita tvarkoma įstaigos vadovo nustatyta tvarka.

32.  Nustatęs degalų ir (ar) energijos normų ir tarnybinių lengvųjų automobilių ridos limitų viršijimo faktą ir išlaidas, įstaigos vadovo paskirtas asmuo, atsakingas už tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo kontrolę, informuoja įstaigos vadovą ir imasi priemonių limitų priežastims nustatyti (tikrinama, ar degalai ir (ar) energija naudojami tinkamai, kokia tarnybinio lengvojo automobilio techninė būklė ir pan.). Nustačius pereikvojimo priežastis ir darbuotojo kaltę, viršijimo išlaidas padengia nustatytas degalų ir (ar) energijos sunaudojimo normas ir ridos limitus viršiję darbuotojai.

33.  Tarnybinio lengvojo automobilio degalų ir (ar) energijos sunaudojimo normos limitas nustatomos pagal tarnybinių lengvųjų automobilių telemetrinių įrenginių (jeigu telemetriniai įrenginiai yra įdiegti) duomenis arba atliekant kontrolinius važiavimus. Vieno kontrolinio važiavimo nuotolis ne mažiau kaip 100 km. Kontroliniai važiavimai atliekami įvairiomis realiomis automobilio naudojimo sąlygomis (mieste, užmiestyje, vasarą, žiemą ir pan.).

34.  Tarnybinių lengvųjų automobilių sunaudoti degalai ir (ar) energija apskaitomi pagal faktinį sunaudotą degalų ir (ar) energijos kiekį.

 

VI SKYRIUS

TARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ ŽYMĖJIMAS, TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS

 

35.  Visi tarnybiniai lengvieji automobiliai privalo būti pažymėti – nurodytas įstaigos pavadinimas ir (arba) patvirtintas įstaigos logotipas. Žymint automobilį, gali būti naudojamas sutrumpintas įstaigos pavadinimas.

36.  Žymimos tarnybinių lengvųjų automobilių šoninės durelės iš abiejų automobilio pusių. Didžiosios raidės turi būti ne žemesnės kaip 75 mm, mažosios – 50 mm ir ne mažiau kaip 4 mm storio. Patvirtintas įstaigos logotipas, kuriuo naujai ženklinami tarnybiniai lengvieji automobiliai, turi būti ne mažesnio kaip 150 mm aukščio.

37.  Už tarnybinių lengvųjų automobilių techninę priežiūrą atsakingas įstaigos vadovo paskirtas asmuo. Nuomojamų tarnybinių lengvųjų automobilių techninės priežiūros ir remonto organizavimo tvarka nustatoma tarnybinių lengvųjų automobilių nuomos sutartyje.

38.  Už tarnybinių lengvųjų automobilių techninę priežiūrą jų naudojimosi metu atsakingas tarnybinio lengvojo automobilio vairuotojas ar darbuotojas, kuris naudojasi tarnybiniu lengvuoju automobiliu be vairuotojo.

39.  Tarnybinio lengvojo automobilio gedimai šalinami pagal tarnybinio lengvojo automobilio techninio eksploatavimo taisykles. Darbuotojams, neturintiems reikiamo techninio parengimo, neleidžiama savarankiškai šalinti automobilio gedimų.

40.  Vairuotojai ir darbuotojai, kuriems Taisyklių 14 punkte nurodyta tvarka skirti tarnybiniai lengvieji automobiliai, atsako už automobilių periodinės techninės apžiūros užtikrinimą, automobilių kasdieninę techninę priežiūrą, švarą ir saugų eksploatavimą jų naudojimo metu. Tarnybinių lengvųjų automobilių privalomoji techninė apžiūra turi būti atlikta Susisiekimo ministro patvirtintame Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros atlikimo tvarkos apraše nustatytu periodiškumu.

41.  Tarnybinių lengvųjų automobilių draudimą teisės aktų nustatyta tvarka organizuoja įstaigos vadovo paskirtas asmuo. Tarnybiniai lengvieji automobiliai turi būti apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Tarnybiniai lengvieji automobiliai gali būti apdrausti ir transporto priemonių savanoriškuoju (Kasko) draudimu.

 

VII SKYRIUS

NETARNYBINIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NAUDOJIMAS TARNYBOS REIKMĖMS

 

42.  Darbuotojas, norintis naudoti netarnybinį lengvąjį automobilį tarnybos reikmėms, įstaigos vadovui pateikia prašymą leisti naudoti netarnybinį lengvąjį automobilį tarnybos reikmėms ir kompensuoti degalų ir (ar) energijos įsigijimo, automobilio amortizacijos, kelių mokesčio, automobilio stovėjimo mokesčio bei įvažiavimo mokesčio išlaidas (2 priedas).

43.  Leidimas naudoti netarnybinį lengvąjį automobilį tarnybos reikmėms įforminamas įstaigos vadovo sprendimu.

44.  Darbuotojai gali naudoti netarnybinius lengvuosius automobilius tarnybinės komandiruotės reikmėms. Išlaidos darbuotojui už netarnybinio lengvojo automobilio naudojimą tarnybinės komandiruotės reikmėms kompensuojamos Komandiruočių išlaidų apmokėjimo biudžetinėse įstaigose ir regionų plėtros tarybose taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. balandžio 29 d. nutarimu Nr. 526 Dėl dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo“, nustatyta tvarka.

45.  Už netarnybinio lengvojo automobilio naudojimą tarnybos reikmėms darbuotojui mokama degalų ir (ar) energijos įsigijimo, automobilio amortizacijos, kelių mokesčio, automobilio stovėjimo mokesčio bei įvažiavimo mokesčio išlaidų kompensacija. Išlaidos automobilio amortizacijai padengti apskaičiuojamos – 20 procentų apskaičiuotų degalų ir (ar) energijos įsigijimo išlaidų (pateikiant automobilio kelionės lapus), o kitos išlaidos kompensuojamos tik tais atvejais, kai pateikiami jas įrodantys dokumentai.

46.  Darbuotojai, gaunantys kompensaciją už netarnybinio automobilio naudojimą, negali naudotis tarnybiniu įstaigos transportu, išskyrus tuos atvejus, kai vyksta į tarnybinę komandiruotę tarnybiniu įstaigos transportu.

47.  Darbuotojai, kuriems už netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimą tarnybos reikmėms mokamos kompensacijos, netarnybiniais lengvaisiais automobiliais darbo metu turi naudotis tik tarnybos reikmėms, vadovaudamiesi tarnybinės etikos principais.

48.  Nekompensuojamos išlaidos, naudojant netarnybinius lengvuosius automobilius, atvykimui iš namų į darbą ir grįžimui iš darbo namo.

 

VIII SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

49.  Darbuotojai turi būti supažindinami su įstaigos tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo taisyklėmis.

50.  Įstaigų vadovai ar jų įgalioti asmenys kontroliuoja, kaip laikomasi Taisyklių reikalavimų.

51.  Darbuotojai, pažeidę Taisyklių reikalavimus, atsako teisės aktų, nustatančių atsakomybę už netinkamą įstaigų turto naudojimą ir kelių transporte galiojančių taisyklių pažeidimus, nustatyta tvarka ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

____________________________

 

Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo ir 

naudojimo Utenos rajono savivaldybės

biudžetinėse ir viešosiose įstaigose

taisyklių

1 priedas

 

 

 

(perdavimo-priėmimo akto pavyzdys)

 

TARNYBINIO LENGVOJO AUTOMOBILIO PERDAVIMO – PRIĖMIMO AKTAS 

 

20______m._______________d. Nr._______

 

___________________

 

(surašymo vieta)

 

Šiuo aktu:

 

1.   automobilio priežiūrą ir kontrolę atsakingas darbuotojas _______________________________________________________________________,

(įstaigos/padalinio pavadinimas, pareigos, vardas, pavardė)

patvirtina, kad perduoda 

 

tarnybinį automobilį __________________, valstybinis numeris _____ _____, spidometro rodmenys ____, o_______________________________________________________________________

 

(įstaigos/padalinio pavadinimas, pareigos, vardas, pavardė)

 

patvirtina, kad priima tarnybinį automobilį.

 

2. Tarnybinis automobilis perduodamas su šia papildoma įranga: (vaistinėle, gesintuvu, avariniu ženklu, automobilio pakėlimo mechanizmu, atsarginiu ratu, magnetola, tempimo lynu, kita) _____________________________________________________________________________

 

Perdavė

 

_____________________________________________________________________________

(pareigos)                 (parašas)                              (vardas ir pavardė)

 

Priėmė

 

_____________________________________________________________________________

 

(pareigos)                 (parašas)                              (vardas ir pavardė)

 

 

 

____________________

 

Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo ir 

naudojimo Utenos rajono savivaldybės biudžetinėse ir viešosiose įstaigose

taisyklių

2 priedas

 

(Prašymo formos pavyzdys)

 

______________________________________________________________________________

(pareigų pavadinimas)

______________________________________________________________________________

(vardas ir pavardė)

_____________________

(adresatas)

PRAŠYMAS

Leisti naudoti NETARNYBINį LENGVĄJĮ AUTOMOBILį TARNYBOS REIKMĖMS ir KOMPENSuoti DEGALŲ IR (AR) ENERGIJOS įsigijimo,  AMORTIZACIJos IR KITAS IŠLAIDaS

 

20____ m. _______________ d.

____________________

(surašymo vieta)

Aš, ____________________________________________________________________ ,

(vardas, pavardė, pareigos, padalinys)

kuruojantis (-i)_________________________________________________________________ ,

(veiklos sritis, funkcijos, darbų kiekis, regionai, specifinė veikla)

gyvenantis (-i)__________________________________________________________________

(adresas)

(___ km atstumu nuo įstaigos buveinės), prašau leisti tarnybos reikmėms naudoti netarnybinį lengvąjį automobilį ____________________________________________________________________ ,

(markė, modelis, variklio darbinis tūris, vidutinė kuro norma l/100 km)

pagamintą __________ m., valstybinis numeris _______________________________________

(naudojami degalai ir (ar) energija________________), registruotą _______________________

_____________________________________________________________________________,

(registravimo data, transporto priemonės registracijos liudijimo Nr., kieno vardu registruota)

ir kompensuoti degalų ir (ar) energijos įsigijimo, automobilio amortizacijos, kelių mokesčio, automobilio stovėjimo mokesčio bei įvažiavimo mokesčio išlaidas pagal _____________________________

(pareigų pavadinimas)

20 ___ m. ____________ ____ d. įsakymu (potvarkiu) Nr. ____ patvirtintas įstaigos tarnybinių ir netarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo tvarka, su kuria esu susipažinęs (-usi).

 

PRIDEDAMA:

1. Automobilio registracijos liudijimo kopija.

2. Techninės apžiūros dokumento kopija.

3. Civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarties liudijimo kopija.

4. Vairuotojo pažymėjimo kopija.

5. Kita __________________________________________________________________ .

(nurodyti)

______________________                     ___________                 _________________

(pareigų pavadinimas)                            (parašas)                       (vardas ir pavardė)