KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIO DARBO SU SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMOMIS TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO

 

2012 m. gruodžio 7 d. Nr. TS-342

Kėdainiai

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo (Žin., 1994, Nr. 55-1049, 2008, Nr. 113-4290) 6 straipsnio 12 punktu, 16 straipsnio 4 dalimi, 18 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo (Žin., 2006, Nr. 17-589) 13 straipsnio 2, 4 ir 6 dalimis, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2003 m. gruodžio 17 d. įsakymu Nr. A1-207 „Dėl Darbo su socialinės rizikos šeimomis metodinių rekomendacijų patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 9-254), Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-179 „Dėl Socialinės rizikos vaiko ar likusio be tėvų globos vaiko socialinės globos poreikio nustatymo metodikos patvirtinimo“ (Žin., 2006, Nr.73-2795), Kėdainių rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:

1. Patvirtinti Kėdainių rajono savivaldybės socialinio darbo su socialinės rizikos šeimomis tvarkos aprašą (pridedama).

2. Pripažinti netekusiu galios Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2010 m. gruodžio 17 d. sprendimą Nr. TS-378 „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2006 m. balandžio 28 d. sprendimo Nr. TS-190 „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės socialinio darbo su socialinės rizikos šeimomis tvarkos tvirtinimo“ pakeitimo“.

3. Šis tarybos sprendimas įsigalioja nuo 2013 m. sausio 1 d.

 

 

Savivaldybės meras                                                                                                  Rimantas Diliūnas


PATVIRTINTA

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos

2012 m. gruodžio 7 d. sprendimu Nr. TS-342

 

 

KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SOCIALINIO DARBO SU SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMOMIS TVARKOS APRAŠAS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Darbo su socialinės rizikos šeimomis Kėdainių rajono savivaldybėje tvarkos aprašas (toliau – tvarkos aprašas) nustato socialinių paslaugų poreikį socialinės rizikos šeimai, vaikui nustatančius subjektus, paslaugų teikimo organizavimą, sprendimų dėl paslaugų skyrimo, jų nutraukimo bei keitimo priėmimo procedūrą, reikalavimus socialiniams darbuotojams darbui su socialinės rizikos šeimomis (toliau – socialiniai darbuotojai).

2. Pagrindinės vartojamos sąvokos:

2.1. socialinės rizikos šeima – šeima, kurioje auga vaikų iki 18 metų ir kurioje bent vienas iš tėvų piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, yra priklausomas nuo azartinių lošimų, dėl socialinių įgūdžių stokos nemoka ar negali tinkamai prižiūrėti vaikų, naudoja prieš juos psichologinę, fizinę ar seksualinę prievartą, gaunamą valstybės paramą panaudoja ne šeimos interesams ir todėl iškyla pavojus vaikų fiziniam, protiniam, dvasiniam, doroviniam vystymuisi bei saugumui. Socialinės rizikos šeimai priskiriama ir šeima, kurios vaikui įstatymų nustatyta tvarka yra nustatyta laikinoji globa (rūpyba);

2.2. vaiko laikinoji globa (rūpyba) – tai laikinai likusio be tėvų globos vaiko, įstatymų nustatyta tvarka patikėto fiziniam arba juridiniam asmeniui, priežiūra, auklėjimas ir ugdymas, kitų jam tinkamai dvasiškai ir fiziškai augti sąlygų sudarymas ir palaikymas, jo asmeninių, turtinių teisių bei teisėtų interesų gynimas ir atstovavimas jiems, išliekant tėvų pareigai išlaikyti savo vaikus;

2.3. kitos šiame tvarkos apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatyme (Žin., 2006, Nr. 17-589) ir kituose teisės aktuose, reglamentuojančiuose socialines paslaugas, apibrėžtas sąvokas.

 

II. SUBJEKTAI, NUSTATANTYS SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMOS, VAIKO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ POREIKĮ

 

3. Kėdainių bendruomenės socialinio centro (toliau – socialinis centras) socialiniai darbuotojai socialinį darbą su socialinės rizikos šeimomis dirba ir socialinių paslaugų poreikį nustato Kėdainių miesto seniūnijos teritorijoje.

4. Kėdainių rajono savivaldybės kaimiškosiose seniūnijose (Dotnuvos, Gudžiūnų, Josvainių, Krakių, Pelėdnagių, Pernaravos, Surviliškio, Šėtos, Truskavos ir Vilainių) socialinį darbą su socialinės rizikos šeimomis dirba ir socialinių paslaugų poreikį nustato seniūnijų socialiniai darbuotojai.

 

III. BENDRŲJŲ IR SOCIALINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ POREIKIO NUSTATYMAS SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMAI, VAIKUI

 

5. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius (toliau – VTAS) raštu informuoja šeimą, Socialinį centrą ar seniūniją, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (toliau – Socialinės paramos skyrius) apie socialinės rizikos šeimų įrašymą į apskaitą ir šeimos, vaiko poreikio socialinėms paslaugoms nustatymo ir paslaugų organizavimo būtinumą.

6. Socialinio centro ar seniūnijos socialinis darbuotojas apsilankęs šeimoje užpildo pirminio šeimos aplankymo aktą (1 priedas), vadovaudamasis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-94 patvirtintu Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašu, įvertina šeimos, vaiko socialinių paslaugų poreikį.

7. Socialinio centro ar seniūnijos socialiniai darbuotojai parengia sprendimą dėl socialinių paslaugų socialinės rizikos šeimai, vaikui skyrimo.

8. Sprendimus dėl bendrųjų socialinių paslaugų arba socialinės priežiūros socialinės rizikos šeimai, vaikui skyrimo priima Socialinio centro direktorius arba seniūnijos seniūnas.

9. Socialinis centras arba seniūnija raštu informuoja VTAS ir Socialinės paramos skyrių apie priimtą sprendimą dėl bendrųjų, socialinės priežiūros paslaugų teikimo socialinės rizikos šeimai, vaikui.

10. Socialinio centro ar seniūnijos socialiniai darbuotojai darbui su socialinės rizikos šeimomis sudaro socialinės rizikos šeimos bylą, joje kaupiami:

10.1. pirminio šeimos aplankymo aktas (1 priedas);

10.2. asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio įvertinimas;

10.3. pakartotinio šeimos aplankymo aktai (2 priedas), kuriuose turi būti glaustai pateikta informacija apie šeimos gyvenimo sąlygas apsilankymų metu, pastebėtas socialines problemas, grėsmes vaikų saugumui ir vaikų nepriežiūrą, situacijos šeimoje gerėjimą arba blogėjimą, įvykdytas priemones, siekiant išspręsti šeimos problemas, pašalinti grėsmes vaikams;

10.4. metinis socialinio darbo su šeima planas (3 priedas);

10.5. ataskaita apie socialinio darbo su šeima plano įgyvendinimą (4 priedas);

10.6. duomenys apie apribotas išmokas (jeigu yra),

10.7. kt. reikalingi dokumentai.

11. Socialinis darbuotojas, dirbantis su socialinės rizikos šeimomis, atlieka šias funkcijas:

11.1. renka ir kaupia informaciją apie socialinės rizikos šeimų problemas ir šeimų socialinę aplinką;

11.2. telkia pedagogus, socialinius pedagogus, psichologus ir kitus specialistus darbui su socialinės rizikos šeimomis;

11.3. bendradarbiauja su VTAS specialistais, vaikų globos namų pedagogais ir socialiniais darbuotojais, kitų socialinių paslaugų įstaigų darbuotojais;

11.4. vykdo intensyvią krizių įveikimo pagalbą šeimai, vaikui atsidūrus krizinėje  situacijoje;

11.5. planuoja ir teikia bendrąsias ir socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugas:

11.5.1. bendravimo, informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo;

11.5.2. kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo ir palaikymo (namų ruošoje, tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus, prižiūrint vaikus, bendraujant ir pan.);

11.5.3. savarankiško patalpų, aplinkos tvarkymo įgūdžių ugdymo;

11.5.4. darbinių įgūdžių ugdymo;

11.5.5. kitas socialines paslaugas, susijusias su nustatytais socialinės rizikos šeimos individualiais poreikiais.     

12. Bendrųjų, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugų sudėtis konkrečiai šeimai, vaikui gali būti skirtinga, atsižvelgiant į poreikius. Jeigu bendrųjų socialinių paslaugų šeimai nepakanka, sprendžiamas klausimas dėl socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugų teikimo šeimai.

13. Socialinis darbuotojas, nustatęs šeimos socialinių paslaugų poreikį, ne vėliau kaip per 15 darbo dienų sudaro metinį socialinio darbo su šeima planą. Metinis socialinio darbo su šeima planas jo įgyvendinimo laikotarpiu gali būti koreguojamas atsižvelgiant situacijos šeimoje kitimą.

14. Įgyvendinus metinį socialinio darbo su šeima planą yra užpildoma ataskaita apie Socialinio darbo su šeima plano įgyvendinimą, kuriame detaliai aprašomi darbo su socialinės rizikos šeima pasiekimai ir pateikiama Seniūnijos seniūnui ar socialinio centro direktoriui.

15. Pateikus ataskaitą apie Socialinio darbo su šeima plano įgyvendinimą per 10 darbo dienų yra paruošiamas naujas metinis socialinio darbo su šeima planas.

16. Sudarant metinį socialinio darbo su šeima planą, kurioje vaikams yra nustatyta laikinoji globa (rūpyba), prioritetinis dėmesys yra skiriamas priežasčių dėl kurių vaikas buvo paimtas iš šeimos šalinimui bei sąlygų vaikui grįžti į šeimą sudarymui. 

17. Su socialinės rizikos šeima, vaiku dirbantis socialinis darbuotojas darbui su socialinės rizikos šeimomis, reaguoja į vykstančius pokyčius šeimoje ir teikia pranešimus VTAS apie vaiko teisių pažeidimus šeimoje ar pasiūlymus dėl šeimos išbraukimo iš socialinės rizikos šeimų apskaitos.

18. Apie sprendimą dėl šeimos išbraukimo iš socialinės rizikos šeimų apskaitos VTAS raštu informuoja šeimą, socialinį centrą ar seniūniją, Socialinės paramos skyrių.

19. Šeimos į socialinės rizikos šeimų apskaitą įtraukiamos ir išbraukiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. A1-212 „Dėl Socialinės rizikos šeimų, auginančių vaikus, apskaitos savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnyboje (skyriuje) tvarkos aprašo patvirtinimo“.

20. Socialinis centras ir seniūnijos kartą per ketvirtį iki ketvirčio pirmo mėnesio 10 dienos raštu informuoja VTAS ir Socialinės paramos skyrių apie šeimų ir jose gyvenančių vaikų, kurioms teikiamos paslaugos, skaičių, joms teikiamas paslaugas, paaiškina socialinės rizikos šeimų skaičiaus didėjimo arba mažėjimo priežastis (5 priedas).

21. Socialinės paramos skyrius, VTAS turi teisę kontroliuoti, kaip teikiamos bendrosios ir socialinės priežiūros paslaugos socialinės rizikos šeimoms, ginamos vaikų teisės. Patikrinimų medžiagą Socialinės paramos skyrius, VTAS pateikia seniūnijos seniūnui arba socialinio centro direktoriui.

 

IV. SOCIALINĖS RIZIKOS VAIKO AR LIKUSIO BE TĖVŲ GLOBOS VAIKO SOCIALINĖS GLOBOS POREIKIO NUSTATYMAS

 

22. Kai bendrųjų socialinių paslaugų ir socialinės priežiūros socialinės rizikos vaikui nepakanka, socialinis darbuotojas nustato socialinės globos poreikį.

23. Socialinis centras ar seniūnija dėl socialinių paslaugų rūšies pakeitimo kreipiasi į Socialinės paramos skyrių, pateikdamas reikalingus dokumentus:

23.1 asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vaiko gimimo liudijimą, leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (ne ES valstybės narių piliečiams);

23.2. pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba pažymą, kad asmuo įtrauktas į gyvenamosios vietos  neturinčių asmenų apskaitą;

23.3. socialinį statusą patvirtinantį dokumentą (mokinio, studento pažymėjimą ar kt.);

23.4. Neįgaliojo (invalido) pažymėjimą (neįgalumo nustatymo pažymą) ar specialiojo poreikio nustatymo pažymas (SP-1, SP-2 formos), jeigu vaikas yra su negalia;

23.5. asmens socialinės globos poreikio vertinimą (su priedais).

24. Kai socialinės globos paslaugos reikalingos likusiam be tėvų globos vaikui, kuriam teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatyta laikinoji ar nuolatinė globa, socialinės globos poreikis nevertinamas.

25. Socialinės globos poreikio nustatymo procedūrą reglamentuoja Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2011 m. gruodžio 9 d. sprendimu Nr. TS-442 patvirtintas Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašas.

26. Socialinės globos teikimo laikotarpiu socialinio centro ar seniūnijų atsakingi darbuotojai teikia bendrąsias ir socialinės priežiūros paslaugas vaiko šeimai, taip pat bendradarbiauja su socialines paslaugas teikiančių įstaigų atsakingais darbuotojais, dalyvauja sudarant individualų socialinės globos, laikinos globos (rūpybos) planą.

 

V. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

27. Socialinė priežiūra socialinės rizikos šeimoms finansuojama iš valstybės biudžeto specialių tikslinių dotacijų Kėdainių rajono savivaldybės biudžetui.

28. Apraše išvardintos institucijos, socialiniai darbuotojai, dirbdami su socialinės rizikos šeimomis, vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu (Žin., 2000, Nr. 74-2262), Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymu (Žin., 1996, Nr. 33-807), Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2003 m. gruodžio 17 d. įsakymu Nr. A1-207 „Dėl Darbo su socialinės rizikos šeimomis metodinių rekomendacijų patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 9-254), Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2002 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr. 56 „Dėl Vaiko laikinosios globos (rūpybos) nuostatų patvirtinimo“ (Žin. 2002, Nr. 68-2798; 2007, Nr. 61-2360), kitais teisės aktais ir šia tvarka.

 

________________________________


Kėdainių rajono savivaldybės

socialinio darbo su socialinės rizikos

šeimomis tvarkos aprašo

1 priedas

 

 

PirminiO ŠEIMOS APLANKYMO AKTAS

 

__________ Nr. _______

(data)

 

Aplankyta šeima ______________________________________________________________

 

Šeimos nariai (vardai, pavardės, gimimo datos, šeimyninė padėtis)

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

 

Gyvenamoji vieta (faktinė gyvenamoji vieta)

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

 

Tėvų (sugyventinių) išsilavinimas, užimtumas ir pajamos

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

 

Aplankymo tikslas (priežastis)

____________________________________________________________________________

 

Gyvenamasis būstas (nuosavas, nuomojamas, nuomos kaina, plotas, patogumai, kambarių skaičius, kiek šeimų gyvena jame) ir jo būklė

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

 

Informacija apie šeimą (giminaičiai ir ryšiai su jais, kaimynai, VTAS, mokykla, policija, sveikatos priežiūros įstaigos, pedagoginė psichologinė tarnyba ir kt.)

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

 

Buities sąlygos lankymosi metu (sanitarinės sąlygos,  tvarka,  namų apyvokos daiktai, patalynė, maistas)

____________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

Kitos pastabos (tėvų, vaikų, giminaičių ar kaimynų paaiškinimai)

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

Grėsmės vaikų saugumui ir vaikų nepriežiūra (vadovaujantis Darbo su Socialinės rizikos šeimomis metodinėmis rekomendacijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2003-12-17 įsakymu Nr. A1-207 12.2. punktu):

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

Išskirtos pagrindinės šeimos socialinės problemos

1. _________________________________________________________________________

2. _________________________________________________________________________

3. _________________________________________________________________________

 

Šeimos narių gebėjimas ir motyvacija spręsti iškilusias problemas

 

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

 

Išvados ir pasiūlymai dėl priemonių taikymo šeimai

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

 

Šeimoje lankėsi

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

 

Aktą surašė    ______________________________________________________________

 

___________________                        ________                             _________________________

(pareigos)                                (parašas)                                             (vardas, pavardė)

 


Kėdainių rajono savivaldybės

socialinio darbo su socialinės rizikos

šeimomis tvarkos aprašo

2 priedas

 

 

PAKARTOTINIO ŠEIMOS APLANKYMO AKTAS

 

 

__________________ Nr. __________

(data)

 

 

Aplankyta šeima

_____________________________________________________________________________

 

Gyvenamoji vieta (faktinė gyvenamoji vieta)

_____________________________________________________________________________

 

Aplankymo tikslas (priežastis)

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

 

Situacija šeimoje (pasikeitė/nepasikeitė)

 

Pastebėti pasikeitimai

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

 

Įsipareigojimų vykdymas (nurodyti įvykdytus, neįvykdytus įsipareigojimus, neįvykdymo priežastis)

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

Pasiūlymai, tolimesni darbo su šeima veiksmai (nurodyti kartu su įgyvendinimo terminais)

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

 

Šeimoje lankėsi:

_____________________________________________________________________________

 

Aktą surašė:

 

______________________                     __________________       _________________

(pareigos)                                         (parašas)                      (vardas, pavardė)

 


 

Kėdainių rajono savivaldybės

socialinio darbo su socialinės rizikos

šeimomis tvarkos aprašo

3 priedas

 

 

METINIS Socialinio darbo su ŠEIMa PLANAS

 

I. bendra Informacija

Vardas, pavardė

 

Šeimos narių skaičius

 

Plano įgyvendinimo trukmė

Nuo ___________ iki ____________

 

II. Pagrindinės problemos šeimoje

1.

2.

3.

 

III. Socialinio darbo su šeima tikslas

 

IV. Socialinio darbo su šeima uždaviniai (pagal  įvardintas problemas)

1.

2.

3.

 

EIL. Nr.

Veiksmai

Teikimo dažnis ir trukmė

Pastabos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V. BENDRADARBIAVIMAS ĮGYVENDINANT PLANĄ (mokykla, sveikatos priežiūros įstaigos, bendruomenė, policija, VTAS ir kt.)

 

Eil. Nr.

Institucijos, organizacijos pavadinimas

Bendradarbiavimo uždaviniai 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________


 

Kėdainių rajono savivaldybės

socialinio darbo su socialinės rizikos

šeimomis tvarkos aprašo

4 priedas

 

 

Ataskaita apie SOCIALINIO DARBO SU ŠEIMA PLANo įgyvendinimą

 

I. bendra Informacija

Vardas, pavardė

 

Šeimos narių skaičius

 

Plano įgyvendinimo trukmė

Nuo ___________ iki ____________

 

II. darbas su socialinės rizikos šeima

 

Eil. Nr.

Plane įvardinta problema šeimoje

Darbo su šeima rezultatai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. Šeimai suteiktos paslaugos

 

Eil. Nr.

Paslaugos pavadinimas

Rezultatas (skaitine išraiška)

1.

Informavimas, konsultavimas

 

2.

Tarpininkavimas ir atstovavimas,

 

3.

Kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas

 

4.

Maitinimo organizavimas

 

5.

Darbinių įgūdžių ugdymas

 

6.

Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimas

 

7.

Sociokultūrinės paslaugos

 

8.

Kt. paslaugos

 

 

IV. PLANO ĮGYVENDINIMO METU IŠKILUSIOS KLIŪTYS, JŲ SPRENDIMO BŪDAI IR (AR) priežastys dėl kurių buvo nepasiekti rezultatai

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

____________________

 

V. IŠVADOS IR REKOMENDACIJOS

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

____________________

 

_______________________


 

Kėdainių rajono savivaldybės

socialinio darbo su socialinės rizikos

šeimomis tvarkos aprašo

5 priedas

 

 

201_ M. _ KETVIRČIO ____________ SENIŪNIJOS ARBA SOCIALINIO CENTRO ATASKAITA APIE SOCIALINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMĄ SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMOMS

 

 

Socialinės rizikos šeimų skaičius ataskaitinio laikotarpio pabaigoje

Vaikų skaičius socialinės rizikos šeimose ataskaitinio laikotarpio pabaigoje

 

 

 

 

Informacija apie socialinės rizikos šeimų skaičiaus kitimo priežastis:

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

 

Informacija apie socialinės rizikos šeimoms suteiktas socialines paslaugas:

 

 

Eil. Nr.

Paslaugos rūšies pavadinimas

Suteiktas kiekis (kartais)

 

 

 

 

 

 

Pastabos

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________

 

Atsakingo darbuotojo pareigos, vardas, pavardė, parašas.