LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ

 

N U T A R I M A S

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 1994 M. RUGPJŪČIO 4 D. NUTARIMO NR. 692 „DĖL MUITINĖS SANDĖLIŲ STEIGIMO TVARKOS IR MUITINĖS SANDĖLIO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ DALINIO PAKEITIMO

 

1999 m. balandžio 16 d. Nr. 432

Vilnius

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos muitinės kodekso (Žin., 1996, Nr. 52-1239) XI skyriaus šeštuoju skirsniu ir įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1997 m. liepos 24 d. nutarimą Nr. 804 „Dėl Atsargų laivams ir orlaiviams, gabenantiems keleivius ir (arba) krovinius tarptautiniais maršrutais, tiekimo (jų aprūpinimo atsargomis) tvarkos patvirtinimo“ (Žin., 1997, Nr. 71-1811), Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

1. Iš dalies pakeisti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1994 m. rugpjūčio 4 d. nutarimą Nr. 692 „Dėl Muitinės sandėlių steigimo tvarkos ir Muitinės sandėlio taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 1994, Nr. 61-1210, Nr. 79-1493, Nr. 81-1528, Nr. 90-1748; 1995, Nr. 49-1192; 1996, Nr. 27-656, Nr. 51-1231; 1997, Nr. 76-1957, Nr. 116-2971; 1998, Nr. 3-59):

1.1. nurodytuoju nutarimu patvirtintoje Muitinės sandėlių steigimo tvarkoje:

1.1.1. išdėstyti 1 punktą taip:

1. Ši tvarka reglamentuoja muitinės sandėlių steigimą Lietuvos Respublikos muitų teritorijoje. Pagal šią tvarką muitinės sandėlį gali steigti Lietuvos Respublikoje įregistruoti juridiniai asmenys ir įmonės, neturinčios juridinio asmens teisių (toliau vadinama – asmenys). Muitinės įstaigos gali steigti muitinės sandėlius Muitinės departamento prie Finansų ministerijos (toliau vadinama – Muitinės departamentas) įsakymu“;

1.1.2. pripažinti netekusiu galios 2.5 punktą;

1.1.3. išdėstyti 2.6 punktą taip:

2.6. teritorinės muitinės, kurios veiklos zonoje pageidaujama steigti muitinės sandėlį, išvadą, ar patalpos (aikštelė) tinka muitinės sandėliui, ar bus galima teikti pageidaujamas paslaugas, ar yra galimybė jį aptarnauti, taip pat kaip asmuo, pageidaujantis steigti muitinės sandėlį, vykdo įsipareigojimus muitinei ir kokius pažeidimus yra padaręs“;

1.1.4. išdėstyti 2.8 punktą taip:

2.8. muitinės sandėlio savininko garantiją (banko įstaigos laidavimo dokumentą arba draudimo įmonės laidavimo dokumentą (draudimo polisą)“;

1.1.5. išdėstyti 3 – 6 punktus taip:

3. Jeigu uždarajame muitinės sandėlyje pageidaujama laikyti alkoholinius gėrimus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.03–22.06, 22.08) ir (arba) tabako gaminius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 24.02–24.03), taip pat jeigu atvirajame arba uždarajame muitinės sandėlyje pageidaujama laikyti kitas prekes, už kurias nustatytų muitų ir kitų mokesčių bendra norma didesnė kaip 40 procentų prekių vertės, steigiant muitinės sandėlį privalo būti pateikta muitinės sandėlio savininko garantija ne mažesnei kaip 1 mln. litų sumai (Lietuvos Respublikai įstojus į Pasaulio prekybos organizaciją, bet ne vėliau kaip nuo 2000 sausio 1 d. – ne mažesnei kaip 2 mln. litų sumai), o kitais atvejais – ne mažesnei kaip 0,5 mln. litų sumai.

Jeigu muitinės sandėlį steigia muitinės įstaiga, muitinės sandėlio savininko garantijos pateikti nereikia.

4. Leidimą steigti muitinės sandėlį (pagal priedą) išduoda Muitinės departamento direktorius Finansų ministerijai pritarus.

Gavęs leidimą steigti muitinės sandėlį, muitinės sandėlio savininkas ne vėliau kaip per mėnesį nuo leidimo gavimo dienos turi sudaryti Muitinės departamento nustatyto pavyzdžio muitinės sandėlio aptarnavimo sutartį su teritorine muitine, kurios veiklos zonai priklauso muitinės sandėlis.

Muitinės sandėlio aptarnavimo sutarties su teritorine muitine sudarymo diena laikoma muitinės sandėlio veiklos pradžia.

5. Jeigu muitinės sandėlio savininkas nesilaiko Lietuvos Respublikos muitinės kodekso, Muitinės sandėlio taisyklių, kitų muitinės sandėlio veiklą reglamentuojančių teisės aktų, Muitinės departamento nustatytais atvejais ir tvarka muitinės sandėlio veikla gali būti sustabdoma arba nutraukiama. Šiuo atveju Muitinės departamento direktoriaus įsakymu sustabdomas leidimo steigti muitinės sandėlį galiojimas arba jis panaikinamas. Apie sandėlio veiklos sustabdymą ar nutraukimą raštu pranešama muitinės sandėlio savininkui, o apie leidimo steigti uždarąjį muitinės sandėlį, kuriame laikomi alkoholiniai gėrimai (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.03–22.06, 22.08), galiojimo sustabdymą ar panaikinimą – taip pat ir Valstybinei tabako ir alkoholio kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Nustačius prekių kontrabandos išvežimo iš muitinės sandėlio atvejį, teisėsaugos institucijų teikimu muitinės sandėlio veikla nutraukiama, jeigu muitinės sandėlio savininkas ar jo paskirtas sandėlio vadovas žinojo ar galėjo žinoti apie neteisėtus veiksmus.

Panaikinus leidimą steigti muitinės sandėlį, muitinės sandėlio veikla turi būti nutraukta per tris mėnesius nuo leidimo panaikinimo dienos.

Prašymas vėl išduoti leidimą steigti muitinės sandėlį priimamas ne anksčiau kaip po vienerių metų nuo leidimo panaikinimo dienos.

6. Muitinės sandėlio savininkas gali nutraukti muitinės sandėlio veiklą savo sprendimu, prieš mėnesį pranešęs apie tai Muitinės departamentui“;

1.1.6. išdėstyti priedą nauja redakcija (pridedama);

1.2. nurodytuoju nutarimu patvirtintose Muitinės sandėlio taisyklėse:

1.2.1. išdėstyti 1.1–1.3 punktus taip:

1.1. „muitinis sandėliavimas“ – muitinės procedūra, kuri taikoma, kai muitinės nustatytoje ir prižiūrimoje Lietuvos Respublikos muitų teritorijos dalyje (muitinės sandėlyje) saugomos ne Lietuvos prekės, neapmokestinant jų importo muitais bei mokesčiais ir netaikant joms ekonominių draudimų bei apribojimų. Muitinio sandėliavimo procedūros metu leidžiama vykdyti įprastines muitinės sandėlyje laikomų prekių tvarkymo operacijas, kurių sąrašą tvirtina Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos, atlikti prekių ekspertizę ir konsignaciją. Atskirais Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimais muitinio sandėliavimo procedūra gali būti taikoma ir nepadedant prekių į muitinės sandėlį;

1.2. „atvirasis muitinės sandėlis“ – muitinės sandėlis, kuriame ne Lietuvos prekes gali laikyti visi Lietuvos Respublikos arba užsienio fiziniai ir juridiniai asmenys bei neturinčios juridinio asmens teisių įmonės (toliau vadinama – asmenys);

1.3. „uždarasis muitinės sandėlis“ – muitinės sandėlis, kuriame ne Lietuvos prekes gali laikyti tiktai muitinės sandėlio savininkas, kuris yra ir prekių savininkas“;

1.2.2. pripažinti netekusiais galios 1.6–1.7 punktus:

1.2.3. išdėstyti 1.8 punktą taip:

1.8. „muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojas“ – Lietuvos Respublikos asmuo, kuris pateikdamas deklaraciją muitinio sandėliavimo procedūrai įforminti įsipareigojo muitinei įvykdyti su šia muitinės procedūra susijusius reikalavimus. Jeigu padeda prekes į atvirąjį muitinės sandėlį užsienio asmenys muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojas turi būti muitinės sandėlio savininkas“;

1.2.4. papildyti 1 punktą šia paskutiniąja pastraipa:

„Kitos šiose taisyklėse vartojamos sąvokos apibrėžtos Lietuvos Respublikos muitinės kodekso 2 straipsnyje“;

1.2.5. išdėstyti 4–7 punktus taip:

4. Muitinės sandėlio savininko pareigos ir muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojo atsakomybė apibrėžtos Lietuvos Respublikos muitinės kodekso 99 ir 100 straipsniuose bei šiose taisyklėse.

Muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojo teisės ir pareigos Finansų ministerijos nustatyta tvarka gali būti perduotos kitam asmeniui tik tada, jeigu šis asmuo turi teisę disponuoti muitinės sandėlyje laikomomis prekėmis, prisiima atsakomybę už įsipareigojimų, susijusių su prekėms taikoma muitinio sandėliavimo procedūra, vykdymą ir užtikrina, kad bus laikomasi visų šios procedūros taikymo sąlygų.

5. Atviruosiuose ir uždaruosiuose muitinės sandėliuose gali būti laikomos visos ne Lietuvos prekės, kurioms nustatyti importo muitai ir (arba) kiti mokesčiai arba taikomi ekonominiai įvežimo draudimai arba apribojimai, išskyrus draudimus ir apribojimus, nustatytus remiantis valstybės saugumo, viešosios moralės, sveikatos, higienos, veterinarijos arba fitosanitarijos reikalavimais, taip pat susijusius su patentų, prekių ženklų ir autorių teisių apsauga.

Pavojingos prekės, taip pat prekės, galinčios paveikti kitas prekes, ir prekės, kurioms saugoti reikia specialių įrenginių, gali būti laikomos tiktai specialiai tam pritaikytuose muitinės sandėliuose.

Alkoholinius gėrimus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.03–22.06, 22.08) ir tabako gaminius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 24.02–24.03) leidžiama laikyti tiktai įmonių, turinčių teisę importuoti alkoholinius gėrimus arba tabako gaminius, įsteigtuose uždaruosiuose muitinės sandėliuose, o skirtuosius laivų ir orlaivių, gabenančių keleivius ir (arba) krovinius tarptautiniais maršrutais, aprūpinimui atsargomis – taip pat ir įmonių, turinčių teisę (licenciją) laivais ir (arba) orlaiviais gabenti keleivius ir (arba) krovinius tarptautiniais maršrutais bei Valstybinės tabako ir alkoholio tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės sutikimą įvežti alkoholinius gėrimus į Lietuvos Respubliką, įsteigtuose uždaruosiuose muitinės sandėliuose.

Mėsa ir maisto subproduktai bei mėsos produktai (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 02.01–02.10, 16.01, 16.02), sviestas, sūris ir varškė (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 04.05, 04.06) gali būti laikomi tik muitinės sandėliuose, kuriuos Valstybinė veterinarijos tarnyba prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės yra pripažinusi tinkamais šioms prekėms laikyti.

Naftos produktus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 2710.00.66.1–2710.00.68.9, 2710.00.74.0–2710.00.78.0, 2710.00.97.1) leidžiama laikyti tiktai atsargų tiekėjų įsteigtuose uždaruosiuose muitinės sandėliuose ir tik tada, jeigu jie skirti laivų ir orlaivių, gabenančių keleivius ir (arba) krovinius tarptautiniais maršrutais, aprūpinimui atsargomis.

Jeigu tai netrukdo taikyti šių taisyklių 21 punkte nurodytų muitinės priežiūros priemonių, atsargų tiekėjo įsteigtame uždarajame muitinės sandėlyje gali būti leidžiama laikyti Lietuvos prekes, kurios skirtos laivų ir orlaivių aprūpinimui atsargomis. Šioms prekėms muitinio sandėliavimo procedūra netaikoma, tačiau jos turi būti įtraukiamos į muitinės sandėlio apskaitą ir laikomos bei apskaitomos atskirai nuo prekių, kurioms muitinio sandėliavimo procedūra taikoma.

Prekės, kurios gali būti laikomos muitinės sandėlyje (įskaitant Lietuvos prekes, skirtas laivų ir orlaivių aprūpinimui atsargomis), nurodomos muitinės sandėlio steigimo leidime.

Muitinės sandėliuose draudžiama laikyti cukrų (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 17.01, 1702.30, 1702.40, 1702.90), naftos produktus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 27.10.00.27.1–27.10.00.36.0, 27.11.19) ir etilo alkoholį (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.07).

6. Muitinio sandėliavimo procedūra įforminama tiesiogiai iš užsienio atgabentoms arba laikinai saugotoms prekėms, taip pat kai nustatytąja tvarka užbaigiamos muitinio tranzito, laikinojo įvežimo arba laikinojo įvežimo perdirbti procedūros.

Prekes, išskyrus nurodytąsias šio punkto trečiojoje pastraipoje, gabenamas per Lietuvos Respublikos muitų teritoriją su transporto dokumentais, kuriuose nurodyta paskirties vieta, esanti ne Lietuvos Respublikoje, galima padėti į muitinės sandėlį, tačiau šioms prekėms importo muitinės procedūras po muitinio sandėliavimo įforminti draudžiama. Jos turi būti išgabentos iš Lietuvos Respublikos muitų teritorijos arba pateiktos šių taisyklių 17 punkte nurodytiems muitinės sankcionuotiems veiksmams įforminti.

Alkoholinius gėrimus, įskaitant etilo spiritą (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.03–22.08), tabako gaminius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 24.02–24.03), cukrų (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 17.01, 1702.30, 1702.40, 1702.90) ir naftos produktus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 27.10.00.27.1–27.10.00.36.0, 27.10.00.66.1–2710.00.68.9, 27.10.00.74.0–2710.00.78.0, 2710.00.971, 27.11.19), gabenamus per Lietuvos Respublikos muitų teritoriją su transporto dokumentais, kuriuose nurodyta paskirties vieta, esanti ne Lietuvos Respublikoje, padėti į muitinės sandėlį draudžiama.

Prekių, kurioms įforminta muitinio sandėliavimo procedūra, savininkas muitinio sandėliavimo procedūros metu gali būti pakeistas, tačiau ne daugiau kaip vieną kartą.

7. Už prekių laikymą muitinės sandėlyje turi būti pateikta garantija atitinkamai muitų ir kitų mokesčių sumai. Jeigu prekėms, laikomoms muitinės sandėlyje, taikoma muitinės sandėlio savininko garantija, ji negali būti mažesnė už praėjusį ketvirtį į muitinės sandėlį padėtoms prekėms, kurioms taikoma ši garantija, nustatytų importo muitų ir (arba) kitų mokesčių sumą, padalytą iš penkių, be to, ji negali būti mažesnė ir už garantiją, pateiktą steigiant muitinės sandėlį. Todėl muitinės sandėlio savininko garantija kiekvieną ketvirtį, iki šio ketvirčio pirmojo mėnesio 20 dienos, patikslinama pagal praėjusio ketvirčio prekių apyvartos ataskaitos duomenis.

Jeigu prekėms, laikomoms atvirajame muitinės sandėlyje, taikoma ne muitinės sandėlio savininko, o kito muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojo garantija, ji turi būti ne mažesnė už toms prekėms nustatytų importo muitų ir (arba) mokesčių sumą“;

1.2.6. išdėstyti 13 ir 14 punktus taip:

13. Jeigu muitinio sandėliavimo procedūros vykdytojas nėra atvirojo muitinės sandėlio, kuriame numatoma laikyti prekes, savininkas, jis Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka turi sudaryti su šio sandėlio savininku Muitinės departamento nustatyto pavyzdžio prekių laikymo muitinės sandėlyje sutartį.

Užsienio asmenims padedant prekes į atvirąjį muitinės sandėlį, muitinei turi būti pateikta Muitinės departamento nustatyto pavyzdžio muitinės sandėlio savininko ir užsienio asmens, turinčio teisę disponuoti numatomomis laikyti muitinės sandėlyje prekėmis, sudaryta prekių laikymo muitinės sandėlyje sutartis.

14. Asmeniui, turinčiam teisę disponuoti prekėmis, laikomomis muitinės sandėlyje, leidžiama paimti iš muitinės sandėlio visas prekes (arba jų dalį) ir pateikti jas kitiems muitinės sankcionuotiems veiksmams įforminti, laikantis kiekvienam atvejui nustatytų sąlygų ir atliekant visus privalomuosius formalumus.

Prekės, kurioms taikoma muitinio sandėliavimo procedūra, gali būti perkeltos iš vieno muitinės sandėlio į kitą tik tuo atveju, kai jos perkeliamos iš kito ūkio subjekto įsteigto muitinės sandėlio į perkeliamų prekių savininko įsteigtą naują muitinės sandėlį ar kai panaikinamas leidimas steigti muitinės sandėlį. Perkeliant prekes iš vieno muitinės sandėlio į kitą, nustatytąja tvarka taikoma muitinio tranzito procedūra.

Muitinės sandėliuose laikytai mėsai ir maisto subproduktams bei mėsos produktams (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 02.01–02.10, 16.01, 16.02), sviestui, sūriui ir varškei (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 04.05, 04.06), taip pat prekėms, gabentoms per Lietuvos Respublikos muitų teritoriją su transporto dokumentais, kuriuose nurodyta paskirties vieta, esanti ne Lietuvos Respublikoje, importo muitinės procedūras po muitinio sandėliavimo įforminti draudžiama. Jos turi būti išgabentos iš Lietuvos Respublikos muitų teritorijos arba pateiktos šių taisyklių 17 punkte nurodytiems muitinės sankcionuotiems veiksmams įforminti.

Iš uždarojo muitinės sandėlio draudžiama reeksportuoti alkoholinius gėrimus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 22.03–22.06, 22.08) ir tabako gaminius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 24.02–24.03), išskyrus tuos atvejus, kai pasibaigus alkoholinių gėrimų ar tabako gaminių importo licencijos galiojimo laikui ir licenciją išdavusiai valstybės institucijai tai patvirtinus prekės grąžinamos siuntėjui“;

1.2.7. išdėstyti 19 punktą taip:

19.   Prekės iš muitinės sandėlio gali būti išgabenamos tik nustatytąja tvarka įforminus joms kitą muitinės sankcionuotą veiksmą. Nustatytaisiais atvejais už šias prekes turi būti sumokami importo muitai ir (arba) kiti mokesčiai.

Išleidžiant laisvai cirkuliuoti (importuojant vidaus vartojimui) muitinės sandėlyje laikomas prekes, importo muitai ir kiti mokesčiai apskaičiuojami pagal jų tarifų normas, galiojančias šių prekių importo deklaracijos išleidimo laisvai cirkuliuoti (importo vidaus vartojimui) muitinės procedūrai įforminti priėmimo dieną.

Nustatant importuojamų iš muitinės sandėlio prekių muitinę vertę pagal sandorio vertės metodą, į ją neturi būti įskaitomos prekių sandėliavimo ir priežiūros muitinės sandėlyje išlaidos, jeigu jos atskirai nurodytos sąskaitoje faktūroje ir (arba) prekių muitinės vertės deklaracijoje.

Jeigu išleidžiamų laisvai cirkuliuoti (importuojamų vidaus vartojimui) muitinės sandėlyje laikytų prekių muitinė vertė importo deklaracijoje išleidimo laisvai cirkuliuoti (importo vidaus vartojimui) muitinės procedūrai įforminti nurodyta mažesnė už tą, kuri nurodyta pateikiant prekes muitinio sandėliavimo procedūrai, importo muitai ir kiti mokesčiai apskaičiuojami remiantis verte, nurodyta pateikiant prekes muitinio sandėliavimo procedūrai.

Panaikinus leidimą steigti muitinės sandėlį, prekės iš šio muitinės sandėlio turi būti išgabentos per tris mėnesius nuo leidimo panaikinimo dienos. Jeigu per nustatytąjį laiką prekės iš muitinės sandėlio neišgabenamos, muitinė imasi visų būtinų priemonių, kaip nurodyta Lietuvos Respublikos muitinės kodekso 74 straipsnio 1 dalyje“;

1.2.8. įrašyti 21.8 ir 22–28 punktuose vietoj žodžių „muitinės sandėlio vadovas (savininkas)“ žodžius „muitinės sandėlio savininkas“.

2. Pripažinti netekusiu galios Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998 m. birželio 23 d. nutarimą Nr. 776 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1994 m. rugpjūčio 4 d. nutarimo Nr. 692 „Dėl Muitinės sandėlių steigimo tvarkos ir Muitinės sandėlio taisyklių patvirtinimo“ dalinio pakeitimo“ (Žin., 1998, Nr. 59-1678).

3. Pavesti Finansų ministerijai iki 2000 m. balandžio 1 d. pateikti Lietuvos Respublikos Vyriausybei naujos redakcijos Muitinės sandėlių steigimo tvarkos ir Muitinės sandėlio taisyklių projektus, atitinkančius Europos Sąjungos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatas (Komisijos reglamentas 93/2454/EEB).

4. Šis nutarimas taikomas nuo 1999 m. gegužės 1 dienos.

 

 

 

Ministras Pirmininkas                                                              Gediminas Vagnorius

 

 

 

Finansų ministras                                                                                  Algirdas Šemeta

 

 

Muitinės sandėlių steigimo tvarkos priedas

(Lietuvos Respublikos Vyriausybės

1999 m. balandžio 16 d.

nutarimo Nr. 432 redakcija)

 

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

 

LEIDIMAS Nr.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos muitinės kodeksu ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1994 m. rugpjūčio 4 d. nutarimu Nr. 692 „Dėl Muitinės sandėlių steigimo tvarkos ir Muitinės sandėlio taisyklių patvirtinimo“, juridiniam asmeniui, įmonei, neturinčiai juridinio asmens teisių (nereikalinga išbraukti) ___________            ,

                           (juridinio asmens arba įmonės, neturinčios juridinio asmens teisių, pavadinimas, adresas)

įregistruotam ______ m. ___________ ___ d., registracijos Nr. ___ Lietuvos Respublikos įmonių rejestre, atsiskaitomosios sąskaitos Nr. _____, banko įstaigos pavadinimas ir adresas ________________, suteikta teisė steigti atvirąjį, uždarąjį (nereikalinga išbraukti) muitinės sandėlį, kurio adresas ________________________________________________, priklausantį _______________ teritorinės muitinės veiklos zonai, šioms iš užsienio įvežtoms prekėms laikyti:

_________________________________________________ _________________________

_________________________________________________ _________________________

ir šioms muitinės sandėlio paslaugoms teikti:

__________________________________________________________________________

 

 

Direktorius                                (Parašas)                                    (Vardo raidė, pavardė)

A. V.

 

_____ m. __________ ____ d.

 

Registracijos Nr. ________

______________